O autorce

kim jestem?

x-women. mam nadprzyrodzone moce, działam wbrew zasadom natury, a stworzył mnie kreatywny rysownik.

a tak na poważnie. jestem studentką akademii wychowania fizycznego w warszawie. obecnie rok numer 4. ukończyłam specjalizację rekreacyjną o wdzięcznej nazwie kinezygerontoprofilaktyka dzięki czemu jestem osobą kompetentną do prowadzenia ćwiczeń z osobami starszymi. poza tym jestem instruktorką nordic walking i właśnie zdobywającą uprawnienia instruktora fitness.

jestem też PASJONAUTKĄ. mam pasję zwaną tańcem. pochłonęła mnie społeczność taneczna, tańca „podziemnego”. nie jarają mnie showcase’y ani choreografie. kicam na street’ach (tańczenie na ulicy przy pięknej pogodzie), jamm’ach (imprezach polegających na wylewaniu potów i kreatywnym trenowaniu) oraz czasem na warsztatach, gdzie uczę się dużo od starszych i mądrzejszych. moją pasją jest generalnie ruch! poza tańcem SPORT. bieganie, fitness, nw. rozwijam siebie, aby z czasem móc spełnić swoje marzenie i rozkochiwać w aktywności fizycznej inne osoby!

poza tym wzbogacam swoją wiedzę na temat jedzenia i ruchu o tony książek i czasopism naukowych oraz słucham mądrych ludzi o wykształceniu wyższym, czy też nie.

jestem głodnaA. głodna życia.

asiul str-001

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s